Stokholmas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stokholmas

Įdomus, virtualus žvaigždžių miestelis.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Avril Lavigne

Go down 
AutoriusPranešimas
Mary Kate Olsen
Administratorė
Mary Kate Olsen


Female Pranešimų skaičius : 1477
Age : 27
Miestas : Daugai.
Registration date : 2009-01-19

Avril Lavigne Empty
RašytiTemos pavadinimas: Avril Lavigne   Avril Lavigne EmptySausis 24th 2009, 15:28

Avril Ramona Lavigne gimė 1984 metų rugsėjo 27 dieną mažame Nepanee miestelyje, Kanadoje. Ji buvo vidurinysis vaikas, kuris visad norėjo būti dėmesio centre. Pasak jos mamos, kai jai buvo maždaug dveji, ji jau žinojo, kad taps dainininke. Mergaitė visuomet troško dainuoti į mikrofoną. Nuo 8 metų giedojo bažnyčios chore, vėliau- įvairiuose vietos renginiuose ir talentų konkursuose. Ji buvo tikras laukinis vaikas : niekad negalėjo ramiai nusėdėti per pamokas, laiką mieliau leido važinėdamasi riedlente. Ir kaip pati sako, draugių mergaičių ji beveik neturėjo ir mieliau jautėsi vaikinų kompanijoje. Visokia, tik ne tokia kaip kiti-taip , švelniai tariant, galima ją apibūdinti. Nuo keturiolikos metų pati pradėjo rašyti dainas. "Visada žinojau, ką noriu daryti" - sako ji.
Kai būdama maždaug šešiolikos, ji laimėjo vienos Kanados radijo stoties paskelbtą konkursą - kelionę į Niujorką, kur išvyko lydima brolio. Ten susipažinusi su ją pastebėjusiu prodiuseriu Antonio „L.A“ Reid'u, ji nerukus į rankas gavo muzikinį kontraktą. Mergina pradėjo įrašus, bet ne viskas ėjo kaip sviestu patepta: ji dirbo su prodiuserias, kurie norėjo ją nulipdyti savaip, todėl Avril ilgai dėl to kankinosi, kol galiausiai pareiškė, kad nori būti savimi ir pati kurti dainas. Tuomet ji išvyko į Los Andželą. Ten Avril užkabino prodiuseris/dainų autorius Cliff'as Magness'as, ir ji pajuto atradusi savo žmogų: Cliffas leido Avril daryti tai, ką ji norėjo daryti. Su prodiuserių komanda "The Matrix" buvo paruošta 13 debiutinio disko dainų.
2002-ųjų birželio 27 dierną išleistas albumas „Let Go“, pavertęs niekam nežinomą mokinukę iš mažo miestelio pasaulinio ryškumo žvaigžde. Liepos pabaigoje debiutinis atlikėjos singlas „Complicated“ pasiekė pirmąją JAV Top 40 vietą. Po mėnesio šios dainos vaizdo klipas nominuotas MTV apdovanojimams. Vėliau sekė nemažiau dėmesio sulaukę hitai – „Sk8er Boi“, „I‘m With You“ ir daina apie mokyklos laikų meilę – „Losing Grip“. Net 8 Grammy nominacijos , ir tuo dar ne viskas pasakyta. Albumas tampo tikra sensacija, jo per pusmetį išparduota net 4 milijonai. Vėliau - net virš 14 milijonų.
2003-aisiais ji skersai išilgai išvažinėjo pasaulį su ‚Try To Shut Me Up“ turu. Vėliau tais metais išleistas dvd diskas, pavadinimu ‚My World“.
Tai ne ta mergina, kuri užmiega ant laurų. Vos grįžusi iš pasaulinio „Try To Shut Me Up“ turo, Avril sėdo prie naujų dainų. Antrasis dainininkės albumas pareikalavo visiškai kitokio skambesio nei „Let Go“. „Aš labai suaugau per pastaruosius dvejus metus“ – sako Avril. „Aš daug kur buvau, daug ko išmokau, patyriau blogų ir gerų dalykų“ – priduria ji. Visi šie dalykai ir atsispindi jos antrojo albumo dainose, kurių kiekviena yra labai artima jai. Žmonės svarstė, kad galbūt ji nebeturinti minčių rašyti naujoms dainoms, bet jie klydo. Avril į pagalbą pasitelkė žinomą Kanados dainų autorę ir kompozitorę Chantal Ceveazuk, kuri padėjo Avril parašyti daugumą būsimo albumo dainų. "Per vieną naktį parašydavom vieną dainą" - sako Avril. "Niekas nežinojo, ką veikiu, net mano vadybininkas". Chantal tapo viena geriausių kada nors turėtų Avril draugių. Duetas kartu galėjo praleisti ištisas naktis įrašų studijoje, tobulindamos dainas. Avril buvo visiškai įsitraukusi į šio albumo gaminimą , ji žinojo kokių nori mušamųjų, gitaros tonų, dainų struktūros. Tąkart visas procesas buvo daug geresnis, nes Avril pati jame dalyvavo. "Aš tikrai išgavau savo garsą" - sako ji.
2004-ųjų gegužės 24 dieną pasirodė antrasis dainininkės albumas „Under My Skin“. Avril darbas pasiteisino - albumo išparduota daugiau nei 9 milijonai. Vėliau tais pačiais metais ji išvyko į pasaulinį „Bonez“ turą.
2005-ųjų vasarą Avril susižadėjo su grupės Sum41 lyderiu Deryck‘u Whirbley. Bonez turas baigėsi rugsėjo 27 dieną. Avril grįžo į savo namus Los Andžele, kur ketino šiek tiek laiko skirti sau ir mylimajam. Tada ji nusprendė išbandyti ką nors naujo, konkrečiai – išmėginti savo jėgas kaip aktorė ir modelis. Taigi ji pasirašė sutartį su garsia modelių agentūra „Ford Models“. Ir jos įvaizdis pradėjo keistis. Atšventusi savo 21-ąjį gimtadienį, Avril pradėjo suaugti ir keistis. "Aš jaučiuosi moteriškesnė, praleidžiu vis daugiau laiko prie veidrodžio" - sako ji.

Pirmasis jos vaidmuo filme – „Over The Hedge“, ten ji įgarsino vieną personažų, vėliau sekė mažos rolės filmuose „The Flock‘ ir „Fast Food Nation“. Pradėdama nuo mažų vaidmenų ji norėjo įsitikinti, ar tai – jai. Taigi ji nusprendė eiti toliau. Avril taip pat prisidėjo ir prie keletos kampanijų, remiančių kovą prieš AIDS.
Trečiojo dainininkės albumo kūrybiniai darbai prasidėjo dar prieš Kalėdas. „Man dabar labai laimingas gyvenimo laikotarpis – tai atsispindės ir mano dainose“ – sako Avril. "Ankstesnės mano dainos labai tamsios - daugiau taip nebesijaučiu". Taigi, prasidėjus 2006-iesiems, mergina stačia galva nėrė į naujojo savo albumo įrašus.
Liepos 15 dieną, kiek ankščiau nei buvo planuota, Avril Lavigne ir Deryck'as Whirbley sumainė žiedus Motecito mieste, Kalifornijoje. Uždaroje tradicinėje katalikiškoje ceremonijoje dalyvavo 110 giminaičių ir artimų draugų. "Tai buvo didžiausias įvykis mano gyvenime" - pasakojo Avril.


Avril Lavigne Avril-lavigne
Atgal į viršų Go down
https://stokholmas.forumlt.com
 
Avril Lavigne
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Stokholmas :: Įdomi pabaiga :: Diskusijos :: Žvaigždynas-
Pereiti į: