Stokholmas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stokholmas

Įdomus, virtualus žvaigždžių miestelis.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Mariana arba...

Go down 
AutoriusPranešimas
Mariana Esposito
Dar tik atvykusi žvaigždutė
Mariana Esposito


Pranešimų skaičius : 74
Age : 32
Registration date : 2009-03-13

Mariana arba... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mariana arba...   Mariana arba... EmptyKovas 14th 2009, 23:19

Sveiki visu pirma. Mano vardas Laurinta. Žinoma, man jis nelabai patinka, bet...
Esu šeštokė. Na tiksli gimimo data: 1996-06-01 arba birželio 1dieną.
Gal jau kai kas pastebėjo, kad nesu kažkokia bumbeklė ar panašiai... Jei taip pagalvojot vykit tokias mintis kuo toliau. Mane galima sutikti tokiuose miesteliuose kaip šis. Gal net atsiras pažįstamų? Na dar kaip pastebėjot mėgstu nukrypti nuo temos.
Gyvenu Joniškyje, jei ką netoli Šiaulių.
Ką klausau? Tiksliai nepasakysiu, pagal nuotaiką. Vieną dieną man patinka tas, kitą dieną anas.
Beje, labai blogai sutariu su melagiais, žmonėmis kurie naudojasi kitais, kad būtų geresni ir taip toliau, na visokių tokių blogiečių. (Turbūt galvojat, kad aš labai gera, ne. Mėgstu išdaigas xD ).
Pati esu... Nežinau kokia, ne man spręsti.
Taip pat lankau Meno mokyklą, arba kitaip dailę. Kelis metus lankiau šokius, išėjau po 3metų. Kodėl? Nežinau. Nors nemanau, kad čia kam labai įdomu visos tos mano nesąmonės.
Dar šį bei ta pridursiu xD ką žinau, tai esu linksma. Na... Nemėgstu būti viena, jei įsijaučiu, tada pradedu nusišnekėti, ir nei iš to, nei iš to juoktis. Na taip kvaila, bet tokia jau aš.
Taigi...
Jei bus klausimu-klauskit.
Atgal į viršų Go down
 
Mariana arba...
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Mariana@forumk.biz
» Taip arba Ne
» PrinceSs_LiLy *Arba* PrinceSs_Monny Forum Diary

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Stokholmas :: Įdomi pabaiga :: Apie mus-
Pereiti į: