Stokholmas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stokholmas

Įdomus, virtualus žvaigždžių miestelis.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 AR Greitai mastai?

Go down 
+6
Kristen Stewart
Alyson Michalka
Taylor Switf
Amy Dumas
Mary Kate Olsen
Taylor Momsen.
10 posters
AutoriusPranešimas
Taylor Momsen.
Įsijautusi žvaigždutė
Taylor Momsen.


Pranešimų skaičius : 184
Registration date : 2009-01-28

AR Greitai mastai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: AR Greitai mastai?   AR Greitai mastai? EmptySausis 29th 2009, 17:30

Uoj, sitas tai linksmas, man patiko, padarykit viska ir paskiau paskaitykit, as zvengiau ilgai xD
http://www.vaikam.lt/?to=read&with=test
Atgal į viršų Go down
Mary Kate Olsen
Administratorė
Mary Kate Olsen


Female Pranešimų skaičius : 1477
Age : 27
Miestas : Daugai.
Registration date : 2009-01-19

AR Greitai mastai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: AR Greitai mastai?   AR Greitai mastai? EmptySausis 29th 2009, 17:48

o geras. Prsižvengiau.
Mano išeina:

Labas, mielas Kalėdų Seneli!

Mano vardas Brigita. Sulaukiau 11 metų. Bet kai kurie Blogiečiai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu Taip. Kiti Niekšais sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik Taip. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip Susinervavęs žmogus, imu staugti kaip Liūtas ir pasislepiu Kiemo malkinėj. xD. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi Sklepia! Nes mano tėvai yra Keistuoliai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški Visteik keistuoliai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra . Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Alanas yra tikras Šuo, Yva dainuoja blogiau negu Lietuvos Rytas, o Karina Krysko - apskritai Žvriblytė. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek Morka, nes per pamokas Dainuoju, o per pertraukas Nukrentu. Mokykloje aš jaučiuosi kaip Kosmose, o namuose tupiu kamputyje kaip Pelė. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai Sinusitas. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo Rūškynių sriuba tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik Naujas telefonas. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Turkijoje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip Arbūzas, ramus (-i) kaip Lova ir išmintingas (-a) kaip Marijonas Mikutavičius. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra Sultys, o kita pusė - Smėlis , tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 13 litų. Mielas Seneli, nebūk Panda, išpildyk mano prašymą!

Tavo Gražus, Mielas ir Šlykštus Brigitukė.
Atgal į viršų Go down
https://stokholmas.forumlt.com
Taylor Momsen.
Įsijautusi žvaigždutė
Taylor Momsen.


Pranešimų skaičius : 184
Registration date : 2009-01-28

AR Greitai mastai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: AR Greitai mastai?   AR Greitai mastai? EmptySausis 29th 2009, 17:53

TU tikriausei Kaunietė,kad nemėgsti Lt ryto???Aš tai Kaunietė :cheers:
Atgal į viršų Go down
Mary Kate Olsen
Administratorė
Mary Kate Olsen


Female Pranešimų skaičius : 1477
Age : 27
Miestas : Daugai.
Registration date : 2009-01-19

AR Greitai mastai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: AR Greitai mastai?   AR Greitai mastai? EmptySausis 29th 2009, 17:57

Aš ne kaunietė, bet jo nemėgstu. xD
Atgal į viršų Go down
https://stokholmas.forumlt.com
Taylor Momsen.
Įsijautusi žvaigždutė
Taylor Momsen.


Pranešimų skaičius : 184
Registration date : 2009-01-28

AR Greitai mastai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: AR Greitai mastai?   AR Greitai mastai? EmptySausis 29th 2009, 17:59

Aš irgi x D
Atgal į viršų Go down
Taylor Momsen.
Įsijautusi žvaigždutė
Taylor Momsen.


Pranešimų skaičius : 184
Registration date : 2009-01-28

AR Greitai mastai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: AR Greitai mastai?   AR Greitai mastai? EmptySausis 29th 2009, 18:16

Man gavosi:
Labas, mielas Kalėdų Seneli!



Mano vardas Rugile. Sulaukiau 11 metų. Bet kai kurie Blogais manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu Pataikauti. Kiti Blogais sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik Apgaulingi. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip SUo, imu staugti kaip Tigras ir pasislepiu Spintoje. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi PO lova x D! Nes mano tėvai yra Keistuoliai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški Keistuliai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra SUdetyngas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Minedas yra tikras Šuo, Yva dainuoja blogiau negu Lietuvs rytas, o Goda Sabutytė - apskritai Kalytė. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek Bananas, nes per pamokas Dainuoju, o per pertraukas Klausinėju visų kaip sekas. Mokykloje aš jaučiuosi kaip Kare, o namuose tupiu kamputyje kaip šunelis. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai Krutų vežys. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo Kepsnys tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik Naujas telelfonas. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Lnk studyja? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip Braškė, ramus (-i) kaip Stalas ir išmintingas (-a) kaip Gediminas Jaunius. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra Vanduo, o kita pusė - Cukrus, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 99 litų. Mielas Seneli, nebūk Yvos katė, išpildyk mano prašymą!

Atgal į viršų Go down
Mary Kate Olsen
Administratorė
Mary Kate Olsen


Female Pranešimų skaičius : 1477
Age : 27
Miestas : Daugai.
Registration date : 2009-01-19

AR Greitai mastai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: AR Greitai mastai?   AR Greitai mastai? EmptySausis 29th 2009, 20:06

Tavo juokingas.
Aš irgi Yva rašiau, Lietuvos rytas ir pan.
Nu daug kas pas mus sutampa. xD
Atgal į viršų Go down
https://stokholmas.forumlt.com
Taylor Momsen.
Įsijautusi žvaigždutė
Taylor Momsen.


Pranešimų skaičius : 184
Registration date : 2009-01-28

AR Greitai mastai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: AR Greitai mastai?   AR Greitai mastai? EmptySausis 30th 2009, 11:02

Panasios ANea??xD
Atgal į viršų Go down
Amy Dumas
Dar tik atvykusi žvaigždutė
Amy Dumas


Pranešimų skaičius : 27
Registration date : 2009-02-04

AR Greitai mastai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: AR Greitai mastai?   AR Greitai mastai? EmptyVasaris 4th 2009, 22:48

Labas, mielas Kalėdų Seneli!



Mano vardas Andie. Sulaukiau 12 metų. Bet kai kurie blogi manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu sakyti tiesa. Kiti negeri sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik tiesa. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip daznai, imu staugti kaip liutas ir pasislepiu kambaryje. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi po lova! Nes mano tėvai yra keisti. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški dar keistesni. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra sunkus. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Mamntovas yra tikras kate, Pievos dainuoja blogiau negu Zalgiris, o Seduikyte - apskritai vista. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka, nes per pamokas zaidziu futbola, o per pertraukas taip ir pasakau. Mokykloje aš jaučiuosi kaip irake, o namuose tupiu kamputyje kaip ziurke. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai sinusitas. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo zuvis tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik naujas futbolo kamuolys. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet indijoje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip kopustas, ramus (-i) kaip spinta ir išmintingas (-a) kaip zvonke. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vanduo, o kita pusė - miltai, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 12 litų. Mielas Seneli, nebūk gorila, išpildyk mano prašymą!



Tavo grazus, keistas ir idomus Dydy.


Ismintinga kaip Zvonke xD OMG
Atgal į viršų Go down
Taylor Switf
Dar tik atvykusi žvaigždutė
Taylor Switf


Pranešimų skaičius : 20
Registration date : 2009-02-04

AR Greitai mastai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: AR Greitai mastai?   AR Greitai mastai? EmptyVasaris 5th 2009, 15:31

Labas, mielas Kalėdų Seneli!

Mano vardas Ema. Sulaukiau 5558 metų. Bet kai kurie duuurniai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu nemeluoti. Kiti asilai xD sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik tiesa. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip brolis, imu staugti kaip liutas ir pasislepiu ant stogo. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi po zeme! Nes mano tėvai yra keistuoliai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški kvankos. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra akmuo. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Mikutavicius yra tikras suo, Yva dainuoja blogiau negu zalgiris, o Natalija Zvonke - apskritai lusis. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek agurkas, nes per pamokas klausau muzikos, o per pertraukas rekiu. Mokykloje aš jaučiuosi kaip po zeme, o namuose tupiu kamputyje kaip skruzdele. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai amnezija. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo varske tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik nesiojamas kompiuteris. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Visur? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip pomidoras, ramus (-i) kaip fotelis ir išmintingas (-a) kaip Violeta Riaubiskyte. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vanduo, o kita pusė - smelis, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 999785665256 litų. Mielas Seneli, nebūk sibiro kate, išpildyk mano prašymą!

Tavo mielas, senas ir keistas vaikutis. Laughing Laughing Laughing
Atgal į viršų Go down
Alyson Michalka
Dar tik atvykusi žvaigždutė
Alyson Michalka


Pranešimų skaičius : 27
Registration date : 2009-02-02

AR Greitai mastai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: AR Greitai mastai?   AR Greitai mastai? EmptyVasaris 6th 2009, 15:10

Blm šitas geras.
Vos ne iki ašarų XDD
Va mano:

Labas, mielas Kalėdų Seneli!



Mano vardas Goda. Sulaukiau 6 metų. Bet kai kurie blogi manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu melavimas. Kiti blogiausi sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik apgavikas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip piktas žmogus, imu staugti kaip dramblys ir pasislepiu už spintos. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi po lova! Nes mano tėvai yra keistuoliai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški keistuolių keistuoliai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra sunkus sudėtingumas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Rytis Cicinas yra tikras šuo, 69 danguje dainuoja blogiau negu Lituvos rytas, o Goda Sabutytė - apskritai patelė. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka, nes per pamokas būnu prie kompiuterio, o per pertraukas ispilu karštą kavą ir rėkiu. Mokykloje aš jaučiuosi kaip mokykloje, o namuose tupiu kamputyje kaip žiurkėnas. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai aids. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo spirgučiai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik nešiojamas kompiuteris. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Amerikoje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip pomidoras, ramus (-i) kaip sofa ir išmintingas (-a) kaip Aistė Paškevičiūtė. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vanduo, o kita pusė - smėlis, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 7 litų. Mielas Seneli, nebūk voras, išpildyk mano prašymą!



Tavo gražus, patenkintas ir rožinis Godulytė
Atgal į viršų Go down
Kristen Stewart
Tu vis tobulėji!
Kristen Stewart


Female Pranešimų skaičius : 493
Age : 29
Registration date : 2009-02-09

AR Greitai mastai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: AR Greitai mastai?   AR Greitai mastai? EmptyVasaris 10th 2009, 15:34

Surprised
Labas, mielas Kalėdų Seneli!



Mano vardas Sandra. Sulaukiau 45 metų. Bet kai kurie blogiečiai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu kabinti makaronus. Kiti niekšai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik išdūrimas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip mano senelis, imu staugti kaip šernas ir pasislepiu po lova. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi tualete! Nes mano tėvai yra mokslininkai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški klounai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra galvosūkis. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Minedas yra tikras kiaulė, Blogos Mergaitės dainuoja blogiau negu Lietuvos Rytas, o Džordana Butkutė - apskritai višta. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka, nes per pamokas spjaudau ir gaudau, o per pertraukas lendu į užpakalį. Mokykloje aš jaučiuosi kaip mokykloje, o namuose tupiu kamputyje kaip tarakonas. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai silpnaprotystė. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo pieniška sriuba tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik nuosavas kompiuteris. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Egipte? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip kopūstas, ramus (-i) kaip komoda ir išmintingas (-a) kaip Edmundas Kučinskas. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra citrinų sultys, o kita pusė - druska, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 5 litų. Mielas Seneli, nebūk babuinas, išpildyk mano prašymą!



Tavo nekokia, keista ir išprotėjusi Sandrutė
Atgal į viršų Go down
Lindsay Lohan
Įsijautusi žvaigždutė
Lindsay Lohan


Pranešimų skaičius : 138
Age : 27
Registration date : 2009-02-03

AR Greitai mastai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: AR Greitai mastai?   AR Greitai mastai? EmptyVasaris 11th 2009, 09:44

Labas, mielas Kalėdų Seneli!

Mano vardas Živilė. Sulaukiau 12 metų. Bet kai kurie Blogais
žmonėmis manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu Apgaudinėti. Kiti
Blogiukais sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik Melagystė. Tačiau
nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip Nezinau, imu staugti kaip Gepardas ir
pasislepiu Ten kur taves niekas nerastų. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau
šitą laišką? Ogi Ten kur tikrai neieskotu! Nes mano tėvai yra Daug kas.
Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški Senos
bobutes. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra Kontrolinis. Dažnai
jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man
patinka, ir sako, kad Marijonas Mikutavicius yra tikras Šuo, Yva
dainuoja blogiau negu Lietuvos Rytas, o Karina Krysko - apskritai
Kregždė. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek Ridikas, nes
per pamokas Bunu virtualioj mokykloj, o per pertraukas Nieko. Mokykloje
aš jaučiuosi kaip Mokykloje, o namuose tupiu kamputyje kaip Barsukas.
Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai Angina. Tačiau mano tėvai
sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo Lašinių tris kartus
per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik Tokio nera. Kaip
manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta
eglutė būtų ne mano namuose, bet Airijoje? Pažadu, kad tada būčiau
sveikas (-a) kaip Kaliaropė, ramus (-i) kaip Spinta ir išmintingas (-a)
kaip Natalija Zvonkė. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra
Vando, o kita pusė - Miltai, tačiau dovanos aš tikrai labai labai
noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau,
pakaktų 24 litų. Mielas Seneli, nebūk Nera tokio, išpildyk mano prašymą!
Atgal į viršų Go down
Hayden Panettiere
Įsijautusi žvaigždutė
Hayden Panettiere


Pranešimų skaičius : 148
Registration date : 2009-02-08

AR Greitai mastai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: AR Greitai mastai?   AR Greitai mastai? EmptyVasaris 11th 2009, 20:46

Alyson Michalka rašo:
Blm šitas geras.
Vos ne iki ašarų XDD
Va mano:

Labas, mielas Kalėdų Seneli!



Mano vardas Goda. Sulaukiau 6 metų. Bet kai kurie blogi manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu melavimas. Kiti blogiausi sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik apgavikas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip piktas žmogus, imu staugti kaip dramblys ir pasislepiu už spintos. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi po lova! Nes mano tėvai yra keistuoliai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški keistuolių keistuoliai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra sunkus sudėtingumas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Rytis Cicinas yra tikras šuo, 69 danguje dainuoja blogiau negu Lituvos rytas, o Goda Sabutytė - apskritai patelė. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka, nes per pamokas būnu prie kompiuterio, o per pertraukas ispilu karštą kavą ir rėkiu. Mokykloje aš jaučiuosi kaip mokykloje, o namuose tupiu kamputyje kaip žiurkėnas. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai aids. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo spirgučiai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik nešiojamas kompiuteris. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Amerikoje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip pomidoras, ramus (-i) kaip sofa ir išmintingas (-a) kaip Aistė Paškevičiūtė. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vanduo, o kita pusė - smėlis, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 7 litų. Mielas Seneli, nebūk voras, išpildyk mano prašymą!



Tavo gražus, patenkintas ir rožinis Godulytė
Visur kompiuteris ir kompiuteris kaip man ;DD
Tai skamba lyg priklausomyyybe ;DDD
Atgal į viršų Go down
Hayden Panettiere
Įsijautusi žvaigždutė
Hayden Panettiere


Pranešimų skaičius : 148
Registration date : 2009-02-08

AR Greitai mastai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: AR Greitai mastai?   AR Greitai mastai? EmptyVasaris 11th 2009, 20:58

Labas, mielas Kalėdų Seneli!

Mano vardas Rita. Sulaukiau 30 metų. Bet kai kurie Bloguoliai manimi
netiki ir sako, kad aš mėgstu sakyti tiesa. Kiti visiski bloguoliai
sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik teisybe. Tačiau nuo tokių kalbų
aš įsiuntu kaip \"susiveles pukuotukas\", imu staugti kaip Lama ir
pasislepiu Po stalu. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi
Rusyje! Nes mano tėvai yra keistuoliai. Jie mano, kad tie, kas rašo
laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški keistesni keistuoliai. Kaip
supranti, mano gyvenimas su jais yra nelengvas. Dažnai jie manęs
nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka,
ir sako, kad M. Mamontavas yra tikras Zebras, Zas dainuoja blogiau negu
Lietuvos Rytas, o Jurga Seduikyte - apskritai Lama . Net mano
bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek Agurkas, nes per pamokas sedziu
prie kompiuterio, o per pertraukas sneku daug ir garsiai. Mokykloje aš
jaučiuosi kaip po vandeniu, o namuose tupiu kamputyje kaip kolibris. Ir
bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai ziv. Tačiau mano tėvai sako,
kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo sriuba tris kartus per
dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik nauja klaviatura.
Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima,
kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Volteroje arba Forkse? Pažadu,
kad tada būčiau sveikas (-a) kaip Bulve, ramus (-i) kaip Kede ir
išmintingas (-a) kaip Rimas Valeikis. Nors tu turbūt supranti, kad pusė
mano laiško yra alus, o kita pusė - zvyras, tačiau dovanos aš tikrai
labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent
pinigų - manau, pakaktų 666 litų. Mielas Seneli, nebūk hiena, išpildyk
mano prašymą!


Tavo saltas, grakstus ir isblyskes Vampyriukas.
Atgal į viršų Go down
Kristen Stewart
Tu vis tobulėji!
Kristen Stewart


Female Pranešimų skaičius : 493
Age : 29
Registration date : 2009-02-09

AR Greitai mastai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: AR Greitai mastai?   AR Greitai mastai? EmptyVasaris 11th 2009, 21:05

Fainas, linksmas...
Atgal į viršų Go down
Chace Crawford
Įsijautusi žvaigždutė
Chace Crawford


Pranešimų skaičius : 198
Registration date : 2009-02-09

AR Greitai mastai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: AR Greitai mastai?   AR Greitai mastai? EmptyKovas 30th 2009, 18:28

Labas, mielas Kalėdų Seneli!

Mano vardas Dovydas. Sulaukiau 7 metų. Bet kai kurie Blogiečiai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu Apgauti. Kiti Blogukai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik Meluoti. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip Mano sesė, imu staugti kaip jonvabalis ir pasislepiu vonioje. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi kalakuto išangyje! Nes mano tėvai yra Keistuoliai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški nedaprotėje žmonės. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra katastrofiškas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Ruslanas yra tikras šudvabalis, 96 danguje dainuoja blogiau negu visos krepšinio komandos, o Karina Krysko - apskritai kalė(-ytė). Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek Pomidoras, nes per pamokas sėdžiu prie PC, o per pertraukas maivausi. Mokykloje aš jaučiuosi kaip ten kur višta daro \'\'pur pur\'\', o namuose tupiu kamputyje kaip kolibris. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai kosulys. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo mėsiški patiekalai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik Ipod\'as. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Anglijoje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip bulvė, ramus (-i) kaip Stalčiaus rankena ir išmintingas (-a) kaip Rožickas. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra sirupas, o kita pusė - narkotikai, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 1000000 litų. Mielas Seneli, nebūk plaukuotas, išpildyk mano prašymą!

Tavo geras, mielas ir rūpestingas Dovydukas.
Atgal į viršų Go down
EvaLongoria
Dar tik atvykusi žvaigždutė
EvaLongoria


Pranešimų skaičius : 89
Registration date : 2009-01-24

AR Greitai mastai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: AR Greitai mastai?   AR Greitai mastai? EmptyBalandis 3rd 2009, 20:16

------------------------------------------------------------------

Labas, mielas Kalėdų Seneli!

Mano vardas Rūta. Sulaukiau 13 metų. Bet kai kurie Blogiečiais manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu Nemeluoti. Kiti Nedoreliais sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik Gaulė. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip Pikčiurna, imu staugti kaip Tigras ir pasislepiu Po lova. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi Spintoje! Nes mano tėvai yra Keistuoliai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški Keistuoliauški. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra Sunkmetis. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Merūnas yra tikras šuo, yva dainuoja blogiau negu Lietuvos rytas, o Rūta Petrikaitė - apskritai Šarka. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek Morka, nes per pamokas Dainuoju, o per pertraukas Nieko. Mokykloje aš jaučiuosi kaip Amerikoje, o namuose tupiu kamputyje kaip šuniukas. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai vežys. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo Kepsniai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik Kamuolys. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Amerikoje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip Bulvė, ramus (-i) kaip Sofa ir išmintingas (-a) kaip Inga Jankauskaitė. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra gira, o kita pusė - miltai, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 15 litų. Mielas Seneli, nebūk Dramblys, išpildyk mano prašymą!

Tavo Graži, Miela ir Nuostabi Rutelė.
Atgal į viršų Go down
http://www.superstarss.forumotion.net
Sponsored content





AR Greitai mastai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: AR Greitai mastai?   AR Greitai mastai? Empty

Atgal į viršų Go down
 
AR Greitai mastai?
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Stokholmas :: Įdomi pabaiga :: Floodas-
Pereiti į: